Arendshoeve the garden of amsterdam logo
info@arendshoeve.com
+31 (0)20 - 30 345 33
+31 (0)20 - 30 345 33
info@arendshoeve.com
  • EN
  • NL
  • Over ons
    • Plant kopen?
    • Team
    • Historie
    • Inspiratie
    • Nieuws
    • Duurzaamheid en MVO
    • Onze Algemene Voorwaarden
  • Zakelijke Evenementen
    • Bedrijfsfeest
    • Beurzen en congressen
    • Faciliteiten
    • Inspiratie zakelijke evenementen
    • Referenties
    • Vergaderingen en teamsessies
    • Zakelijke reviews
  • Trouwen
    • Digitale rondleiding
    • Faciliteiten
    • Indiase bruiloft
    • Inspiratie trouwen
    • Turkse bruiloft
    • Wat pasgetrouwden zeggen
  • Particulieren
    • Jubileum of verjaardag
    • Private dining
    • Uitvaart
    • Uitvaart faciliteiten
    • Uitvaart impressie
  • Contact
Home / Ons Team

Ons Team

Het team van De Arendshoeve – The Garden of Amsterdam zorgt ervoor dat uw evenement een succes wordt. Maak kennis met ons team van vaste medewerkers. Daarnaast werken we op free lance basis samen met allemaal leuke jongens en meiden met horeca-achtergrond die het super leuk vinden om voor u (en voor ons) te werken.

 

Jacob van Zijverden, eigenaar

Denkt groen, doet groen. Raakte begin jaren negentig geïnspireerd door studies naar de positieve effecten van planten op het welbevinden van mensen. Zag een markt in het organiseren van evenementen in een groene en duurzame omgeving. Voor Jacob is alleen de sky the limit. Trouwen op De Arendshoeve? Jacob geeft garantie op een duurzaam en lang huwelijk.

 

 

Remco Kaapaan, eventmanager

Open dag bij de Arendshoeve Trouw loctie nabij Amsterdam Fotograaf Dolf van Stijgeren Remco KaapaanRemco Kampaan. Horeca-man in hart en nieren, levensgenieter en mensenkenner. Uw evenement – zakelijk of privé – is bij hem in goede handen. Blijft in hectische omstandigheden altijd rustig. Regelde voor talloze bruidsparen al de dag van hun leven in The Garden of Amsterdam.

 

 

 

Coen van Zijverden, decorateur

Coen van zijverden, decorateur bij de ArendshoeveJongste zoon van. Is creatief, heeft een timmermansoog en zorgt voor de perfecte styling van uw evenement. Zijn motto: “Less is More.” Van Zijverden jr. maakt in zijn vrije tijd houten tuinmeubelen en draaide zijn hand niet om voor het organiseren van een eigen festival. Daarnaast maakt hij vanuit zijn eigen onderneming ‘decova-design’ de mooiste ‘flower-booths’

 

 

 

 

 

Ons Team
Ons Team
Ons Team
Vraag informatie aan

Arendshoeve - The Garden of Amsterdam
Aalsmeerderdijk 438
1436 BL Aalsmeerderbrug
Nederland

+31 (0)20 - 30 345 33 Routebeschrijving Contact
© Copyright 2023

Algemene voorwaarden – Privacy statement – by Dune Pebbler

  • Informatie opvragen